Concept of teamwork: Close-Up of hands business team showing unity with putting their hands together.

Kim jesteśmy

Softex sp. Z o.o. to firma z kilkudziesięcioletnią tradycją. Została założona 19 XII 1988 roku jako firma  produkcyjna w branży motoryzacyjnej. Firma Softex zajmuje się produkcją akcesoriów motoryzacyjnych, podzespołów elektrotechniki motoryzacyjnej i spawarkowych zacisków masowych.

Naszą działalność produkcyjną traktujemy jako usługę. Każdego roku rozszerzamy swoją działalność o nowe produkty i technologie. Zamówienia realizujemy w oparciu o podpisanie umowy lub dostarczenie do nas szacunkowego zamówienia. Pozostałe zamówienia realizujemy w najbardziej optymalny sposób.

Napisz do nas

Nasze produkty

W naszej ofercie katalogowej posiadamy już ponad 500 produktów – od przewodów rozruchowych, akumulatorowych, masowych, poprzez wyroby odlewnicze, do wyrobów tworzyw sztucznych. Zdecydowana większość surowców i podzespołów jest polskiej produkcji.

Obecnie przeprowadzamy prace reorganizacyjne, zwiększamy zakres produkcyjny oraz potencjał magazynowy, transportowy i handlowy. Wprowadzamy system zarządzania, obejmujący obszar obsługi klienta i jakości produktów.

Kto od nas kupuje

Nasze produkty eksportujemy do krajów nadbałtyckich ( Litwa, Łotwa, Estonia), do krajów Europy Wschodniej ( Rumunia i Bułgaria ) i Europy środkowej (Słowacja i Czechy), jak i na zachód (Niemcy).

Nawiązaliśmy współpracę z wieloma dystrybutorami, którzy zaopatrują w asortyment takie sieci jak Orlen, OBI, Castorama, LeroyMerlin .

  • Firma na rynku od 1988 roku
  • Eksport produktów na rynki europejskie
  • Nienaganna opinia i renoma
  • 100% Satysfakcji naszych klientów
  • Słowność, Uczciwość i Profesjonalizm